VVC Heren 1 heeft zaterdag 21 maart het kampioenschap in de 2e klasse E behaald. In een sfeervolle Martinihal werd de wedstrijd tegen het team uit Bladel overtuigend met 4-0 gewonnen. Met nog twee duels te spelen is de voorsprong op de nummer twee niet meer te overbruggen. Door het kampioenschap zullen de heren promoveren naar de 1e klasse volgend seizoen.
De ploeg speelt al meerdere seizoenen grotendeels in dezelfde samenstelling en dat was dit jaar duidelijk terug te zien op het veld. Dit seizoen viel alles op zijn plek: ervaring, spelplezier en kwaliteit kwamen samen. Met verzorgd spel in aanval en verdediging, maar vooral met aanstekelijk enthousiasme en positieve onderlinge sfeer, wist VVC week na week het verschil te maken.
Die energie was ook tijdens de kampioenswedstrijd duidelijk voelbaar. Met veel positiviteit, onderlinge steun en vaste liedjes vanaf de bank en uit het publiek werd de tegenstander continu onder druk gezet. De sfeer werkte aanstekelijk en gaf VVC zichtbaar extra vertrouwen, waardoor de ploeg het duel snel naar zich toe trok.
Na afloop werd het kampioenschap uitbundig gevierd met familie, vrienden en supporters. De titel werd behaald door: Ko van Amelsfoort, Nick Brouwer, Tom Dankers, Tijn van der Gugten, Turaa Idris, Joep van Keulen, Roan Martens, Joppe Nagtzaam, Eelke Sneijders, Glenn van de Water en Tom Wilmont. Onder begeleiding van trainer Rik van Woesik.

