Weer geen winst VVC heren

(Door Ger Posthuma)
Het verhaal wordt wat eentonig, maar de heren van VVC hebben weer een wedstrijd onnodig weggegeven. Na Vughtse setwinst in de 1e set werd de 2e en 3e set met wat negatieve invloed van de leiding afgegeven. Aan het eind van die 3e set werd een opstellingsfout en een technische fout door de scheids niet gefloten en leverde pijnlijk setverlies op. Ook de laatste set werd nipt bij VC Kessel verloren.
Aanvoerder Martijn Kouwe: “het kwartje valt steeds verkeerd, we hebben net geen power genoeg om setwinst te behalen ondanks goed spel”. Midaanvaller  Keetelaars : “onbegrijpelijk, we hebben een beter team, maar komen niet tot winst. Toch zien we de laatste weken qua spel een verbetering en binnen het team een betere spirit”.
Kouwe : “het zou te gek voor woorden zijn als we degraderen, we hebben klasse genoeg, maar het moet er wel een keertje uitkomen”.

Ger had een interview met Martijn Kouwe en Marco Ketelaars

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *