VVC-SCHOOLVOLLEYBALTOERNOOI 17 JANUARI 2016

Op zondag 17 januari vindt het 35e VVC-scholentoernooi plaats!

Met deelname van maar liefst zeven scholen met in totaal 33!! teams vindt er op zondag 17 januari voor de 35e keer het bekende VVC schoolvolleybaltoernooi plaats. We zijn blij met zo’n grote deelname en dat het de scholen weer gelukt is zo veel teams op de been te krijgen. Wij gaan proberen een gezellig volleybaltoernooi te organiseren! Er wordt gestreden om de plaatsen 1, 2 en 3. Natuurlijk ontbreekt ook de nieuwe wisselbeker niet. De wisselbeker gaat naar de school die overall het best heeft gepresteerd.

Teams van De Baarzen, Het Molenven, De Springplank, De Wieken, De Lichtstraat, De Schalm en De Piramide zullen op deze zondag vanaf 10.00 uur sportief tegen elkaar strijden in de Martinihal te Vught. De teams van De Baarzen gaan vast de titel verdedigen bij de groepen 4,5 en 6 en de teams van De Baarzen willen het behaalde resultaat van de eerste plaats van vorig jaar bij de groepen 7 en 8 natuurlijk niet afstaan. Prolongeert De Baarzen wederom de wisselbeker? We zullen het allemaal gaan meemaken. Er zijn in ieder geval voldoende kapers op de kust die de felbegeerde wisselbeker en prijzen in ontvangst en mee naar hun school willen nemen.

Iedereen is van harte welkom om zijn/haar favoriete team aan te komen moedigen.

Klik HIER voor het wedstrijdschema

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *