VVC Heren winnen met 4-0 van Nuvo’68

(Door Ton van Roosmalen)

VVC had maar een opdracht: vandaag winnen met 4-0. Tom, Marco, Aron, Dirk, Jasper, Gian begonnen aan deze taak. In het begin was het elkaar aftasten wat elkaars zwakke punten waren. Na een 4-4 stand wist VVC wat ze moesten doen. Ze wisten door goed te blokken en het afronden van de rally’s uit te lopen naar 9-4. Bij 11-6 nam Nuvo een time out . Deze had enig effect. Ze wisten niet terug te komen, maar VVC liep ook niet verder uit. Pas bij 14-9 wist Tom met zijn serve enige druk te leggen bij Nuvo, waardoor VVC uitliep naar 17-9.  De teams gingen om en om scorend door naar 20-13. Hierna was de koek op bij Nuvo en VVC wist de 1e set met 25-13 te winnen.

Bij VVC werden wat wissels toegepast voor de 2e set. Bij 3-1 voor VVC kwam Willem Jansen aan serve. Hier had Nuvo heel veel moeite mee, want men liep snel uit naar 11-1. Het 2e punt voor Nuvo was een net-fout van Dirk bij het blokken, maar hij maakte dit direct goed door een prachtige smash. Na  15-2 voor VVC  wist Nuvo 2 keer achter mekaar te scoren. Ondanks een time out van VVC  liepen ze verder in tot 15-6. De concentratie kwam weer terug bij VVC . Ze liepen weer uit naar 18-7 en wonnen de set met 25-9.

De 3e set zou wel eens moeilijk kunnen worden. In het begin leek dit niet zo, want VVC kwam snel met 5-1 voor. De teams gingen hierna gelijk op tot 14-11. VVC verloor de concentratie en Nuvo kwam terug tot 14-14. De teams gingen gelijk op, Bij 20-19 nam VVC toch een time out. Deze had effect want mede door een tactische bal van Willem , kwam met op een 22-19 voorsprong. Bij 23-19 en 24-19 voor VVC nam Nuvo telkens een time out om het tij te doen keren. Dit lukte gelukkig niet en VVC won de 3e set met 25-20.

Hierna begon men aan de 4e set. De teams waren hierin aan elkaar gewaagd. Nuvo stond bv met 6-7 voor, meteen hierna was 9-7 voor VVC en bij 10-10 stond men weer gelijk. Na een 14-15 stand wist VVC 3-maal te scoren en kwam op 17-15. Een time out van Nuvo leverde niets op, want VVC ging verder naar 18-15. Hierna liep VVC uit naar 23-16. Nuvo scoorde hierna nog 2 keer. Maar vanaf 23-18 scoorde zij niet meer en VVC nog 2 keer om de set met 25-18 te winnen en de wedstrijd met 4-0.

De heren gaan zich nu voorbereiden op de wedstrijd van komende zaterdag. De uitwedstrijd tegen de koploper Polaris uit Helmond. Voor de liefhebbers. Deze wedstrijd is om 17.00 uur in sporthal “t hout in Helmond.

Klok HIER voor de foto’s