VVC Heren winnen met 3-1 van Hajraa 3

[Door Ton van Roosmalen]

De heren Gian, Jasper, Willem, Bram, Aron, Gijs begonnen aan de taak om  Aron een mooi verjaardagscadeau te geven: een overwinning. Helaas lukte dat in het begin van de 1e set niet. Men was nog niet warm en door een slechte passing stond men snel met 2-6 achter. Hierna gingen de teams gelijk op naar 9-13. Vanaf 11-14 moest VVC weer even oppassen. De pass was niet goed en bij 11-17 nam VVC een time out. Deze had goede gevolgen want door de serve van Aron kwam men terug tot 15-17. Een time out van Hajraa was nodig om VVC weer uit zijn ritme te halen. Na 15-19 kwam men nog eventjes terug tot 17-20, maar door slecht aanvalsspel en netfouten wist men alleen maar te scoren voor Hajraa. Deze won de 1e set met 17-25.

In de 2e set ging men gelijk met elkaar op. Hajraa had het voordeel van het 1e punt om te scoren. Na een zeer lange rally kwam Hajraa met 5-7 voor. VVC keek elkaar aan en wist een drietal rally’s in hun voordeel te beslissen en kwam met 8-7 voor . Dit was een goede impuls voor de heren. Iedereen ging scoren en men liep snel uit naar 16-11. Helaas kwam men even in een dipje. Hajraa kwam terug tot 16-15. Door een 2-tal sterke services kwam VVC op een 19-15 en 23-16 voorsprong. VVC maakte de set af met 25-17. Zo was na 2 sets letterlijk alles in evenwicht de sets en de gescoorde punten.

De 3e set ging gelijk op tot 4-3 voor VVC. Hierna wist VVC door een sterke serve van Aron en een aantal tactische ballen uit te lopen naar 11-3. Hierna stokte het even bij  VVC. Men was blijkbaar de concentratie kwijt, want Hajraa kwam terug tot 12-8. Een time out van VVC was succesvol. Door een sterke servicedruk van Gian liep men uit naar 21-9. De 3e set werd vervolgens gewonnen met 25-11.

De 4e set was een set, waarbij de beide partijen aan elkaar gewaagd waren tot 5-5. Bij 7-9 had Hajraa voor het eerst een gat van 2 punten. Deze achterstand van 2 punten werd door VVC snel omgezet in een 2 punten voorsprong. Hajraa nam bij deze stand 11-9 een time out, met als resultaat een 11-11 stand. Dit werd door VVC weer omgezet. De rally’s werden winnend afgesloten en men kwam op een 14-11 voorsprong. Bij 19-15 vluchtte Hajraa in een 2e time out. Deze had enigszins resultaat, want men kwam terug tot op 2 punten: 20-18. Vanaf hier was het VVC die op belangrijke momenten aan het langste eind trok. Na een 22-19 en 23-21 tussenstand wist men de 4e set te winnen met 25-22 en de wedstrijd met 3-1.

Klik HIER voor de foto’s