VVC HEREN VERLIEZEN MET 1-3 VAN VC KESSEL

(Door Ton van Roosmalen)

De heren van VVC hadden zich voorgenomen om de 2e wedstrijd ook winnend af te sluiten. Gerben, Marco, Maarten, Martijn, Pim en Danny begonnen in de basis met Aron als libero. Het begin was voortvarend , want ze namen snel een 4-1 voorsprong. Helaas kwam het gezegde uit. Eerste gewin is katte gespin. Kessel nam het initiatief over en liep via 4-5 uit naar een 5-9 voorsprong. Dit kwam vooral door de servicedruk van VC kessel. Hierna waren de partijen aan elkaar gewaagd. Om en om scorend gingen ze naar 13-17 . Door een goede service van Marco kwam VVC tot 17-18. De teams scoorden weer om en om tot 19-20. Helaas wist VVC hierna niet meer te scoren. Door een slechte pass van VVC en een goed blok van VC Kessel, Wist vc Kessel de set met 19-25 te winnen.

De 2e set ging gelijk op. Beide teams scoorden om en om De ene keer stond VVC met 1 punt voor (6-5) de andere keer VC Kessel(10-11). Bij het eerste verschil van 2 punten 12-14 nam VVC een time out. De opdracht, die Vincent aan zijn spelers mee gaf, had succes, want VVC zette de achterstand om in een 17-14 voorsprong. Door een slechte pas van VVC kwam Kessel terug en bij 19-19 was alles weer in evenwicht. Bij 20-21 nam VVC een time out . Dit had even geen effect, want Kessel liep uit naar 20-23. VVC keek elkaar aan en bij 22-23 vluchtte Kessel in een time out. Helaas voor VVC had deze effect, want VC Kessel wist de set met 22-25 te winnen.

Met in hun achterhoofd het verloop van de wedstrijd tegen Hands Up begon men aan de 3e set. De teams waren aan elkaar gewaagd. Om en om scoorde men. VVC kwam na een 5-3 voorsprong met 5-6 achter. En ondanks een time out van VVC bij 9-11 kon Kessel verder uitlopen tot 10-13. Hierna gingen de partijen om en om scorend door naar 13-16. Hierna kwam door een dwingende serve van Marco VVC terug tot 16-17 en nam men bij 20-19 een voorsprong. Bij 23-22 wist Kessel 2 keer te scoren en kwam op setpoint bij 23-24 en 24-25. VVC scoorde hierna 2 keer en had op hun beurt een setpoint. Ondanks een time out van Kessel wist men dit meteen te verzilveren met 27-25.

Gesteund door deze winst begon VVC met veel enthousiasme aan de 4e set en nam men een 7-3 voorsprong. Bij 9-5 nam VC Kessel een time out . Helaas had deze succes, want VVC wist niet meer te scoren en kwam met 9-11 achter. Bij 11-12 had VVC weer aansluiting, maar VC Kessel liep uit naar 12-16. VVC kroop langzaam naar VC kessel toe. Na een stand van 14-17 en 17-19 kroop VVC over VC Kessel heen en nam een voorsprong van 21-19. Deze voorsprong kon VVC vasthouden . Bij 24-23 kwam VVC op setpoint. Helaas kon VVC het blok van VC Kessel niet meer passeren en verloor men de set jammer genoeg met 24-26 en de wedstrijd met 1-3

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *