VVC HEREN VERLIEZEN MET 1 – 3 VAN NUVOC.

De heren wisten dat ze punten moesten gaan halen in deze wedstrijd tegen Nuvoc. De sfeer was bij de warming up goed. Na het inspelen, begonnen Arjan, Marco, Maarten, Martijn, Job,  en Aron samen met Dirk aan de taak om deze wedstrijd in winst om te zetten. Het begin was een periode van aftasten. De ploegen scoorden om en om. Pas bij 4-6 was er voor het eerst een verschil van 2 punten. Dit gaatje werd nog groter en bedroeg bij 8-11 drie punten. De heren keken elkander aan en wisten en wisten de omslag te bewerkstelligen. Bij 14-14 waren de teams weer in evenwicht. Helaas had de time out van Nuvoc effect want ze liepen hierna uit tot 15-18. De time out van VVC bij 15-18 was minder succesvol , want  bij 16-20 werd er een verrassende wissel toegepast Danny kwam erin als spelverdeler. Het effect was succesvol. Bij 21-22 moest Nuvoc weer een time out nemen. Het effect hiervan was nihil. VVC liep verder uit naar 24-22 en sloot de set winnend af met 25-23.

De 2e set was in het begin een copy van de 1e set. Tot 3-3 scoorde men om en om. Hierna kwamen er wat slordigheden in het spel van VVC . Vincent moest bij 5-10 een time out nemen om de jongens weer op het goede spoor te zetten. Helaas kwam de boodschap niet helemaal over, want men slaagde er niet in om de achterstand te verkleinen. Bij 10-17 volgde er nog een 2e time out, maar het effect was noppes. VVC verloor de set kansloos met 11-25.

Dit zette zich in het begin van de 3e set door. VVC stond vrij snel met 4-10 achter. VVC vocht voor wat ze waard zijn en bij 7-10 moest Nuvoc een time out nemen. De teams waren nu aan elkaar gewaagd en om en om scorend gingen zo door naar 14-17. Bij 15-20 kwam Gerben erin om te serveren. Dit was succesvol want VVC kwam terug tot 18-20. De achterstand kon VVC jammer genoeg niet verder inlopen Bij 20-23 nam VVC nog een time out, maar helaas verloor men de set met 21-25.

Het goede gevoel van het einde van de 3e set wist men bij VVC vast te houden. De 4e set was een wedstrijd, waarbij beide ploegen niet in staat waren om de andere op een grote achterstand te zetten. Na een 11-11 en 17-17 stand winst VVC een gaatje te slaan en kwam met 19-17 voor te staan. Nuvoc nam een time out en kwam terug tot 19-19. Vincent reageerde meteen en nam ook een time out. Hierna werd het 20-20 en wist VVC weer een gaatje te slaan en kwam met 22-20 en 23-21 voor. Hierna was er echter een grote sta in de weg. VVC sloeg zich helemaal stuk op het blok van Nuvoc en verloor de set met 23-25 en de wedstrijd met 1-3. De komende wedstrijden zijn zeer belangrijk voor VVC. De 1e is op 5 maart thuis om 19.00 uur tegen VC Goirle.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *