VVC HEREN VERLIEZEN MET 1-3 VAN MIKRO ELECTRO

(Verslag door Ton van Roosmalen)

VVC begon de wedstrijd met Danny, Martijn, Job, Thijs, Pim en Maarten in de basis. Thijs was er als vervanger voor de geblesseerde Marco. Het begin was afwachtend. Beide partijen waren aan het kijken wat de zwakke punten van de tegenpartij waren. Tot 10-10 gingen ze gelijk op. Bij 13-15 werd het eerste gaat geslagen in het voordeel van Mikro. Doordat VVC de rally’s niet kon afmaken kwam men verder achter, waardoor Martijn bij 15-19 een time out moest nemen. Het enigste effect was, dat het verschil niet groter werd. En zelfs iets kleiner werd. Bij 19-22 maakte men 2 belangrijke foutjes en men verloor uit eindelijk de 1e set met 20-25.

De 2e set was een kopie van de 1e set. De teams scoorden om en om. Bij 13-12 nam Mikro een time out om het tij te doen keren. Dit had bij het 1e punt na de time out voor VVC een positief punt door een killing blok van Danny. VVC kwam met 15-12 en 16-14 voor, maar dit was helaas voor hen de laatste keer. Mikro kwam met 17-18 voor en een time out van VVC bij 18-19 had helaas geen effect, want Mikro liep uit na 18-21. Dit verschil was niet meer goed te maken door VVC en men verloor met 21-25.

In het begin van de 3e set ging Mikro verder en zij namen een kleine voorsprong. Vanaf 5-7 bouwden zij deze voorsprong langzaam uit tot 12-16.Bij 12-17 nam VVC een time out om het tij te doen keren. Dit was succesvol. Door de servicedruk van Martijn en goede blokkeringen aan het net, kwam VVC terug in de wedstrijd. Bij 15-17 nam Mikro een time out, maar de roes van VVC bleef doorgaan en men kwam met 18-17 voor. Deze voorsprong werd uitgebouwd tot 21-18. Mikro gaf echter niet op en kwam terug tot 24-23. Bij 24-25 konden zij zelfs de 3e set winnen, maar VVC keek elkaar in de ogen en wisten na een time out van VVC deze set te winnen met 27-25.

Het effect van deze setwinst was te zien in het begin van de 4e set. VVC liep in korte tijd uit tot een 5-1 voorsprong. Na een time out van Mikro ging men door tot 8-1. Bij 14-5 voor VVC kwam Mikro weer in hun ritme. Zij liepen in tot 14-9. VVC nam een time out, maar deze had in het begin geen resultaat, want het stond zo 14-11. Hierna was het VVC ,die weer toe sloeg. Men liep weer uit en nam brutaal een 18-12 voorsprong. Hierna scoorden de partijen om en om tot 22-16. Het publiek begon zich al op te maken voor een 5e set. Helaas kwamen ze bedrogen uit, want Mikro had andere plannen. Langzaam maar zeker kwamen ze terug tot 22-19. Pas bij 22-21 wist VVC via een blok van Thijs nog eenmaal te scoren. Vanaf 23-21 was Mikro de scorende ploeg. Zij wonnen de set met 23-25 en de wedstrijd met 1-3.

Klik HIER voor foto’s van de wedstrijd
Klik HIER voor het interview van Ger Postuma met Martijn Kuppens (trainer/coach)

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *