VVC heren pakken strohalm

(Door Ger Posthuma)
In een heerlijke pot volleybal hebben de heren van VVC zaterdagavond in de Martinihal laten zien dat zij voor de promotie/ degradatie wedstrijden willen gaan. Nadat de 1e set met 21-25 was verloren rechtten de mannen van VVC hun rug en vochten zij zich als vanouds in de wedstrijd. Met Willem Janssen als vertrouwde libero en Dirk van Kleef als aanjager wisten de Vughtenaren hun tegenstanders uit Budel Ledub eronder te krijgen. Aanvallend sterk, maar ook blokkerend sterk wist VVC de wedstrijd te kantelen en na een zinderende finale naar zich toe te trekken. Het was lang geleden dat het publiek, dat zich goed roerde, VVC zo boven zichzelf zag uitstijgen en een prima 3-1 overwinning boekte op een hoger geklasseerde tegenstander.. Door dit resultaat gloort er weer hoop in de Vughtse harten om de directe degradatie naar de promotieklasse alsnog te ontlopen.

Ger Posthuma sprak na afloop met:
* spelverdeler Danny Marijn
* trainer coach Vincent Henskens

Klik HIER voor foto’s van de wedstrijd