VVC heren in gevarenzone

(Door Ger Posthuma)

De heren van VVC blijven door 2 nederlagen deze week  in de gevarenzone voor directe degradatie in de 3e divisie. Afgelopen donderdag werd  kansloos met 4-0 verloren van Stravoc. En zaterdagmiddag werd in de Martinhal met 1-3 uitslag de punten meegegeven aan Limac. De 1e set werd nog gewonnen maar daarna bleek de spreekwoordelijke pijp snel leeg. VVC blijkt niet in staat door te drukken als het moet en is mentaal niet sterk genoeg teleurstellingen te verwerken.
Pim van Zanten: “we spelen te rommelig, de spirit is gedaald, we missen de daadkracht, er is individuele klasse genoeg. We moeten echt omhoog en zeker niet naar de promotieklasse.”
Arjan Boekweg, die wellicht gaat vertrekken richting Den Haag beaamt dat: “het overkomt ons steeds weer, we hebben elke dag een dipje, we missen de volleybalslimheid, we mogen ook lelijke punten maken. We moeten ons optrekken aan de goede spelers zoals vandaag middenman Marco Keetelaars, die een geweldige pot speelde.
Ondanks de nederlagen van deze week geloven we er nog in.”

Ger Posthuma van AVULO FM sprak na afloop met
* Pim van Zanten
* Arjan Boekweg

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *