VVC DAMES VERLIEZEN MET 1-3 VAN PRIMA DONNA KAAS HUIZEN

(Door Ton van Roosmalen)

VVC begon de wedstrijd met Marja, Anneloes, Bieke, Anne, Renske, Tess en Laura in de basis. Het begin liet 2 teams zien, die elkaar aan het aftasten waren, wat de zwakke punten van de tegenstander waren vandaag. VVC sloeg bij 9-7 het eerste gaatje en wist door een paar goede services van Marja uit te lopen naar 11-7. Na een time out van Huizen kwamen zij langzaam terug in hun spel en namen brutaal door een 2tal slechte passes bij VVC een 13-14 voorsprong. Ondanks een time out van Marcel liep Huizen uit naar 13-15. Dit was de ommekeer in de 1e set, want VVC zette de achterstand om in een 19-16 . Eventjes kwam Huizen nog terug tot 19-18, maar het scorend vermogen van Marja en Anneloes bracht het elan bij VVC weer terug. Vanaf 21-19 ,met Bieke aan serve, scoorde VVC steeds weer . Na een lange rally’s werd het 23-19 en 24-19. Het 25e punt werd door Anne gescoord met een perfect blok.

De 2e set begon niet goed. Men kwam gelijk op een 2-4 achterstand. Er werd iets geforceerd gespeeld en Huizen kon uit lopen naar 6-11. De dames gingen het over een andere boeg gooien en kwamen na lange rally’s weer terug tot 11-13. De concentratie was hierna iets minder en ondanks een time out bij 11-15 en 13-18 wist VVC nog maar weinig te scoren en men verloor de set met 16-25.

De 3e set begon VVC voortvarend en men nam een 4-2 voorsprong. Na een 2-tel pass foutjes keek men tegen een 6-8 achterstand aan, maar met veel vechtlust kwam men terug en nam men bij 11-10 weer een voorsprong. De teams waren nu aan elkaar gewaagd. Geen van beiden kon in deze fase een gaatjes slaan. De aanvalsters van VVC werden goed gelanceerd en konden steeds scoren. Helaas gold, dat ook voor Huizen. Bij 20-20 nam Marcel een time out. Helaas moest hij dit ook doen bij 21-22. De serve druk van Huizen werd nu te groot, want VVC wist hierna niet meer te scoren en verloor de set met 21-25.

Het begin van de 4e set was gelijk opgaand. Pas bij 2-4 wist Huizen een gaatje te slaan. Dit gaatje werd met 2 punten groter gemaakt. Bij 4-8 kwam er een opleving bij de dames en Anneloes sloeg met 2 scorende ballen het gaatje dicht tot 7-9. Helaas was de koek nu op voor VVC Bij 8-12 en 13-19 had VVC een time out, maar het resultaat was niet voldoende. De teams gingen weer om en om scoren tot 18-23. Men verloor de 4e set met 18-25.

Interview

 

Interview van Ger Posthuma met Marcel de Laat

 

 

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *