VVC DAMES VERLIEZEN MET 0-3 VAN DYNAMO APELDOORN

Anne, Anneloes, Bieke, Anne Tess, Daphne en Laura begonnen in de basis om ten strijde te trekken tegen Dynamo uit Apeldoorn. Het begin was aftastend maar na een 3-4 tussenstand, was het blok van Dynamo perfect en liepen zij uit na een 3-8 vooraprong. VVC hervond zichzelf en kwam langzaam terug. Na een 6-9 stand had men bij 9-10 weer aansluiting. Hier waren ze blij mee bij VVC, maar helaas werden ze in een servicebeurt eventjes op hun handen getikt. Door een aantal foute passes werden snel op een 9-16 achterstand gezet. Deze klap kwamen ze niet te boven. Ondanks een time out bij 10-19 verloor men deze set met 13-25.

VVC begon door een goede serve van Tess (2 aces) de 2e set goed met een 4-0 voorsprong. Het publiek keek elkaar even aan en dacht: zien wij het wel goed. Helaas was dit niet waar, want Dynamo schoot wakker en kwam gelijk terug tot 4-4 om even later een voorsprong te nemen bij 6-8. VVC paste eventjes verkeerd en kwam daardoor met 6-11 achter. Dit verschil werd door een paar scorende ballen van o.a. Anneloes terug gebracht tot 9-12. Bij 12-16 nam Marcel zijn 2e time out., maar deze had op dat moment geen direct resultaat, want het stond zo 14-19. Toen was er een ommekeer bij VVC het blok ging goed functioneren en door de servicedruk van o.a. Bieke en Daphne kwam men terug tot 20-22. Dynamo nam een time out bij deze stand, maar VVC kwam bij 23-23 langszij. De 2e time out van Dynamo had echter succes, want men wist daarna (helaas voor VVC) te scoren via een goede aanval en een goed blok. Zodoende won Dynamo de 2e set met 23-25.

De 3e set ging verder waarmee de 2e set eindigde Beide partijen scoorden om en om . na een 6-6 tussenstand wist Dynamo bij 7-9 een gaatje te slaan. Dit verschil bleef staan tot 9-11. Hierna wist Dynamo uit te lopen tot 9-13. Helaas had de time out van VVC geen succes, want Dynamo liep uit via 10-15 naar een 10-18 voorsprong. Een kleine opleving bij VVC zorgde voor een 13=18 stand, maar een time out van Dynamo zorgde voor een definitieve ommekeer. Zij liepen uit naar 13 -23. VVC verloor deze set met 14-25 en de wedstrijd met 3-0.

Klik HIER voor de foto’s.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *