VVC dames pakken volle buit

(Door Ger Posthuma)

De dames van VVC hebben ook hun 4e wedstrijd in winst omgezet. De jonkies van Paul van Veen moesten wel tot het uiterste gaan om VC Udenhout eronder de krijgen. De gasten hadden meer lengte en ervaring in het team en kregen kansen om de 2e en 3e set naar zich toe te trekken. Maar de Vughtsen dat met Kimerley Abeln en de linkshandige Lieke van Son, maar vooral Annelies Mier aanvallend het verschil maakten, knokten zich weer tijdig in de wedstrijd en deze inzet en enthousiasme betaalde zich volledig uit. Ook spelverdeelster Dana Saenen speelde een puike wedstrijd. Trainer coach Paul van Veen roemde na afloop zijn ploeg en merkt dat de teamprestatie uiteindelijk de doorslag heeft gegeven. Door deze overwinning blijft VVC gedeeld koploper in de promotieklasse.

Na afloop sprak Ger Posthuma met
* speelster Lieke van Son
* trainer coach Paul van Veen

Foto’s van de wedstrijd

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *