VVC dames pakken volle buit

(Door Ger Posthuma)

De jonkies van trainer Paul van Veen hebben weer eens een ouderwetse 4-0 overwinning geboekt.
Havoc, zonder coach op de bank, bleek een gewillig slachtoffer. Met een prima spelende spelverdeelster Fenne Pennings werden de dames uit Haps onder druk gezet. Dit leidde tot een snelle 2-0 voorsprong. Toen het ook nog 3-0 werd, was de spirit bij Havoc gebroken en maakten de Vughtsen het zonder problemen af. Een goede service, prima verdedigen en een naar hartenlust “inperende” buitenaanvalsters werd de 4-0 en een extra bonuspunt binnengehaald. Vooral Abeln en een zo nu en dan “getergde Mier” lieten hun vuisten spreken.
Paul van Veen: ”een fijne en terechte overwinning, waardoor we weer meedoen in de subtop.
Pennings: “iedereen zat goed in haar spel en dan is het een kick als de aanvallers mijn set-ups goed inslaan. Heerlijk gevoel om mee te maken”.

Interviews met:
trainer/coach Paul van Veen
spelverdeelster Fenne Pennings

Klik HIER voor foto’s van de wedstrijd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *