VVC dames leiden 1e nederlaag

(Door Ger Posthuma – Avulo FM)

De tot nu toe ongeslagen dames van VVC hebben hun 1e nederlaag geleden. Nadat de 1e set met veel strijd uiteindelijk met 25-23 naar de Vughtsen ging, kwam de klad erin. De tweede set werd met 21-25 verloren. In de 3e set ging het alleen maar bergafwaarts. Door een matige stop, zwak verdedigen , aanvallend onmachtig vervloog het geloof in eigen kunnen en werd met 14-25 kansloos verloren .
In de 4e set ging het weer redelijk gelijk opgaand, maar de extra krachten die in eerdere wedstrijden de belangrijke punten opleverden waren deze keer niet bij de Vughtsen aanwezig. Bij 24-25 werd het nog spannend maar deze keer viel het dubbeltje net de verkeerde kant op en mochten de Flamingo’s de verdiende winstpunten mee naar Gennep nemen. Jammer dat de meiden niet in staat bleken hun nieuwbakken vader coach Paul van Veen een passend geboortecadeau aan te bieden.

Na afloop sprak Ger Posthuma met een ietwat teleurgestelde coach Paul van Veen

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *