Dit is het speelschema zoals dit op de site van de Nevobo gepubliceerd is. Het schema wordt automatisch bijgewerkt als de Nevobo een aanpassing doet. Hier is het schema op de site van de Nevobo te vinden.

De aangegeven tijden zijn de starttijden van de wedstrijden.
Je coach bepaalt de vertrektijd voor de uitwedstrijden.

Zaterdag 29 sep.
12:30, VVC-Vught JA 1 - DKJO JA 1
12:30, VVC-Vught MB 2 - Hands up MB 1
12:30, VVC-Vught JC 1 - Nuvoc JC 1
14:30, VVC-Vught HS 2 - Intermezzo HS 2
14:30, VVC-Vught DS 1 - Serve'68 DS 1
15:00, Spirit MB 1 - VVC-Vught MB 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - Nuvoc HS 1
Zaterdag 6 okt.
16:45, Podarwic DS 1 - VVC-Vught DS 1
18:00, Pegasus JA 1 - VVC-Vught JA 1
19:00, Avanti HS 1 - VVC-Vught HS 2
19:00, VCE/PSV HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zondag 7 okt.
10:30, Skunk N5 2 - VVC-Vught N5 1
11:30, Minerva N5 2 - VVC-Vught N5 1
12:00, Spirit N5 1 - VVC-Vught N5 1
12:30, VC Blox N4 1 - VVC-Vught N4 1
13:30, VVC-Vught N4 1 - Spirit N4 2
14:00, VVC-Vught N4 1 - Skunk N4 2
Zaterdag 13 okt.
12:30, VVC-Vught MB 1 - Hands up MB 2
12:30, Havoc-Avance JA 1 - VVC-Vught JA 1
12:30, VVC-Vught JC 1 - VC Goirle JC 1
14:30, VVC-Vught MB 2 - VC Volt MB 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - Volley Zuid DS 6
18:15, TFC HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 20 okt.
15:00, SOMAS/Activia MB 2 - VVC-Vught MB 2
15:00, VVC-Vught DS 1 - Sliedrecht Sport DS 10
Zaterdag 27 okt.
12:30, VVC-Vught JA 1 - Volley Tilburg JA 1
12:30, VVC-Vught MB 1 - Spirit MB 1
12:30, VVC-Vught DS 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4
13:00, Pegasus HS 1 - VVC-Vught HS 2
15:00, VC Polaris HS 1 - VVC-Vught HS 1
16:00, Vollan '65 MB 1 - VVC-Vught MB 2
Zaterdag 3 nov.
12:30, Nuvoc JC 1 - VVC-Vught JC 1
12:30, VVC-Vught MB 1 - Minerva MB 1
13:45, Jola Olympus DS 2 - VVC-Vught DS 1
14:30, VVC-Vught MB 2 - SOMAS/Activia MB 2
14:30, VVC-Vught HS 2 - Bladel HS 2
17:00, DKJO JA 1 - VVC-Vught JA 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1
Zondag 4 nov.
12:30, Spirit N4 2 - VVC-Vught N4 1
13:00, VVC-Vught N4 1 - HLB Van Daal/DS N4 2
13:30, HLB Van Daal/DS N5 2 - VVC-Vught N5 1
14:00, HLB Van Daal/DS N4 2 - VVC-Vught N4 1
14:30, VVC-Vught N5 1 - VC Blox N5 2
Zaterdag 10 nov.
12:30, VVC-Vught JA 1 - Hands Up /HLB Van Daal/DS JA 1
12:30, VVC-Vught JC 1 - VVC Best JC 1
14:30, VVC-Vught MB 1 - Volley Tilburg MB 3
14:30, VVC-Vught HS 2 - Hajraa HS 5
17:00, VVC-Vught HS 1 - Tupos HS 1
Zaterdag 17 nov.
10:00, Hands up MB 2 - VVC-Vught MB 1
12:00, Hands up MB 1 - VVC-Vught MB 2
13:00, VVC Best JC 1 - VVC-Vught JC 1
15:00, WHV DS 3 - VVC-Vught DS 1
15:45, Jola Olympus HS 1 - VVC-Vught HS 1
17:00, VVC Best HS 1 - VVC-Vught HS 2
Zaterdag 24 nov.
12:30, VVC-Vught MB 1 - VCH Schijndel MB 1
12:30, VVC-Vught JC 1 - Minerva JC 2
14:30, VVC-Vught JA 1 - Havoc-Avance JA 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - Vridos DS 1
17:00, VVC-Vught HS 2 - VC Bravo HS 2
17:00, VVC-Vught HS 1 - Hands up HS 2
Zondag 25 nov.
10:30, VVC-Vught N5 1 - Minerva N5 2
11:30, VVC-Vught N5 1 - Spirit N5 1
12:00, VVC-Vught N5 1 - Skunk N5 2
13:30, VVC-Vught N4 1 - HLB Van Daal/DS N4 2
14:30, VVC-Vught N4 1 - VC Blox N4 1
15:00, VVC-Vught N4 1 - Minerva N4 2
Zaterdag 1 dec.
13:00, Volley Tilburg JA 1 - VVC-Vught JA 1
16:00, VC Verrekijker / VC Odi JC 1 - VVC-Vught JC 1
Vrijdag 7 dec.
20:30, OKK '70 DS 1 - VVC-Vught DS 1
Zaterdag 8 dec.
10:00, Volley Tilburg MB 3 - VVC-Vught MB 1
10:45, Hands Up /HLB Van Daal/DS JA 1 - VVC-Vught JA 1
13:00, VC Goirle JC 1 - VVC-Vught JC 1
17:30, Volley Tilburg HS 6 - VVC-Vught HS 2
18:15, Atak'55 HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 15 dec.
12:30, VVC-Vught JA 1 - Pegasus JA 1
12:30, VVC-Vught MB 2 - Vollan '65 MB 1
12:30, VVC-Vught JC 1 - VC Verrekijker / VC Odi JC 1
13:00, Minerva MB 1 - VVC-Vught MB 1
14:30, VVC-Vught HS 2 - VC Blox HS 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - Jola Olympus DS 3
17:00, VVC-Vught HS 1 - HORNERHOF/HHC HS 1
Zondag 16 dec.
10:00, Minerva N4 2 - VVC-Vught N4 1
11:00, Skunk N4 2 - VVC-Vught N4 1
11:30, VC Blox N4 1 - VVC-Vught N4 1
13:00, VC Blox N5 2 - VVC-Vught N5 1
14:00, VVC-Vught N5 1 - HLB Van Daal/DS N5 2
Maandag 17 dec.
20:00, Dunamis DS 2 - VVC-Vught DS 1
Zaterdag 22 dec.
18:00, Bladel HS 2 - VVC-Vught HS 2
Maandag 7 jan.
20:30, Serve'68 DS 1 - VVC-Vught DS 1
Zaterdag 12 jan.
16:45, Nuvoc HS 1 - VVC-Vught HS 1
18:00, Intermezzo HS 2 - VVC-Vught HS 2
Zaterdag 19 jan.
14:30, VVC-Vught HS 2 - Avanti HS 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - Podarwic DS 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - VCE/PSV HS 1
Vrijdag 25 jan.
19:30, Volley Zuid DS 6 - VVC-Vught DS 1
Zaterdag 26 jan.
19:00, VVC-Vught HS 1 - TFC HS 1
Zaterdag 2 feb.
14:30, VVC-Vught HS 2 - Pegasus HS 1
15:00, Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 - VVC-Vught DS 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - VC Polaris HS 1
Zaterdag 9 feb.
14:30, VVC-Vught DS 1 - Jola Olympus DS 2
16:30, Stravoc / VC Weert Combinatie HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 16 feb.
14:30, Tupos HS 1 - VVC-Vught HS 1
14:45, Sliedrecht Sport DS 10 - VVC-Vught DS 1
18:45, Hajraa HS 5 - VVC-Vught HS 2
Zaterdag 23 feb.
14:30, VVC-Vught HS 2 - VVC Best HS 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - WHV DS 3
17:00, VVC-Vught HS 1 - Jola Olympus HS 1
Zaterdag 16 mrt.
15:30, Vridos DS 1 - VVC-Vught DS 1
16:00, Hands up HS 2 - VVC-Vught HS 1
19:00, VC Bravo HS 2 - VVC-Vught HS 2
Zaterdag 23 mrt.
14:30, VVC-Vught HS 2 - Volley Tilburg HS 6
14:30, VVC-Vught DS 1 - OKK '70 DS 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - Atak'55 HS 1
Donderdag 4 apr.
19:30, Jola Olympus DS 3 - VVC-Vught DS 1
Zaterdag 6 apr.
14:30, VC Blox HS 1 - VVC-Vught HS 2
17:00, HORNERHOF/HHC HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 13 apr.
14:30, VVC-Vught HS 2 - VC Goirle HS 1
14:30, VVC-Vught DS 1 - Dunamis DS 2
17:00, VVC-Vught HS 1 - Fit & Fysio/VC Limac HS 1

Wie zijn wij

VVC Vught speelt in de Martinihal in Vught.

Martinilaan 8
5262 BR te Vught
telefoon nummer 073-2036041
Zaalcode: VGT-MA

Locatie Martinihal

Social Icons