Dit is het speelschema zoals dit op de site van de Nevobo gepubliceerd is. Het schema wordt automatisch bijgewerkt als de Nevobo een aanpassing doet. Hier is het schema op de site van de Nevobo te vinden.

De aangegeven tijden zijn de starttijden van de wedstrijden.
Je coach bepaalt de vertrektijd voor de uitwedstrijden.

Zaterdag 28 sep.
12:30, VVC-Vught HS 3 - Voltena HS 2
12:30, VVC-Vught/VC Blox MB 1 - Phoenix MB 1
14:30, VVC-Vught HS 2 - Avanti HS 1
14:30, VVC-Vught MA 1 - Voltena MA 2
17:00, VVC-Vught DS 1 - Hajraa DS 10
17:00, VVC-Vught HS 1 - Hajraa HS 3
Zaterdag 5 okt.
14:30, VVC-Vught DS 1 - Were-Di DS 3
14:30, Skunk MB 1 - VVC-Vught/VC Blox MB 1
15:00, VC Goirle HS 1 - VVC-Vught HS 2
15:00, Dunamis JB 1 - VVC-Vught/VC Blox JB 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - VC Volt HS 2
18:30, Spirit MA 1 - VVC-Vught MA 1
Zondag 6 okt.
11:10, VVC-Vught XR 1 - Spirit XR 7
12:00, HLB Van Daal/DS N5 1 - VVC-Vught N5 1
12:20, Spirit XR 6 - VVC-Vught XR 1
12:30, Spirit N4 1 - VVC-Vught N4 1
12:30, Minerva N5 1 - VVC-Vught N5 1
13:30, VVC-Vught N4 1 - Spirit N4 3
14:00, VC Blox N4 1 - VVC-Vught N4 1
14:30, Minerva N5 2 - VVC-Vught N5 1
Zaterdag 12 okt.
12:30, Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1 - VVC-Vught/VC Blox JB 1
12:30, VVC-Vught/VC Blox MB 1 - VVC Best MB 1
14:00, Hands up HS 3 - VVC-Vught HS 3
14:30, VVC-Vught HS 2 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 5
14:30, VVC-Vught MA 1 - Minerva MA 2
15:00, Nuvo'68 DS 3 - VVC-Vught DS 1
18:30, Volley2B HS 2 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 19 okt.
16:00, Voltena MA 2 - VVC-Vught MA 1
Zaterdag 26 okt.
14:30, VVC-Vught HS 3 - Gepidae HS 4
14:30, VVC-Vught MA 1 - Minerva MA 1
Zondag 27 okt.
12:30, Minerva N4 1 - VVC-Vught N4 1
13:00, Spirit N5 1 - VVC-Vught N5 1
13:30, VVC-Vught N4 1 - Skunk N4 2
14:00, HLB Van Daal/DS N4 1 - VVC-Vught N4 1
14:30, VVC-Vught N5 1 - Minerva N5 2
15:00, Ovoco N5 1 - VVC-Vught N5 1
Vrijdag 1 nov.
21:15, Sliedrecht Sport HS 5 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 2 nov.
12:30, VVC-Vught/VC Blox MB 1 - Ovoco MB 1
12:45, Minerva JB 1 - VVC-Vught/VC Blox JB 1
12:45, Minerva MA 2 - VVC-Vught MA 1
14:30, De Burgst Breda HS 5 - VVC-Vught HS 2
14:45, HLB Van Daal/DS DS 10 - VVC-Vught DS 1
19:00, Vedo'70 HS 1 - VVC-Vught HS 3
Zondag 3 nov.
10:00, Effe Serieus XR 4 - VVC-Vught XR 1
12:20, VVC-Vught XR 1 - Effe Serieus XR 3
Zaterdag 9 nov.
12:30, VVC-Vught HS 3 - Condor HS 3
13:30, Ovoco MB 1 - VVC-Vught/VC Blox MB 1
14:30, VVC-Vught HS 2 - Volley Tilburg HS 6
14:30, VVC-Vught/VC Blox JB 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1
17:00, VVC-Vught DS 1 - Detac DS 3
17:00, VVC-Vught HS 1 - Bladel HS 1
Zondag 10 nov.
13:00, VVC-Vught N4 1 - Spirit N4 1
13:00, VVC-Vught N5 1 - Spirit N5 1
14:00, Spirit N4 3 - VVC-Vught N4 1
14:30, VVC-Vught N5 1 - Minerva N5 1
15:00, VVC-Vught N4 1 - VC Blox N4 1
15:00, VVC-Vught N5 1 - HLB Van Daal/DS N5 1
Zaterdag 16 nov.
11:30, VCH PETREBELS Schijndel DS 2 - VVC-Vught DS 1
16:00, VC Bravo HS 1 - VVC-Vught HS 1
16:00, Phoenix MB 1 - VVC-Vught/VC Blox MB 1
16:30, Vridos HS 2 - VVC-Vught HS 2
18:15, Atak'55 HS 4 - VVC-Vught HS 3
Zaterdag 23 nov.
12:30, VVC-Vught/VC Blox JB 1 - Minerva JB 1
12:30, VVC-Vught/VC Blox MB 1 - Spirit MB 2
14:30, VVC-Vught HS 2 - VOKO HS 4
14:30, VVC-Vught MA 1 - Podarwic MA 1
17:00, VVC-Vught DS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5
17:00, VVC-Vught HS 1 - HLB Van Daal/DS HS 3
Zaterdag 30 nov.
12:30, VVC-Vught HS 3 - ROWI HS 3
12:30, VVC-Vught/VC Blox MB 1 - Skunk MB 1
14:30, VVC-Vught HS 2 - Condor HS 2
14:30, VVC-Vught MA 1 - Spirit MA 1
17:00, VVC-Vught DS 1 - VCH PETREBELS Schijndel DS 3
17:00, VVC-Vught HS 1 - Skunk HS 2
Zaterdag 7 dec.
12:30, VVC-Vught/VC Blox JB 1 - Ovoco JB 1
13:00, Dunamis HS 1 - VVC-Vught HS 3
14:30, Spirit DS 2 - VVC-Vught DS 1
15:00, ROWI HS 2 - VVC-Vught HS 2
16:30, Spirit MB 2 - VVC-Vught/VC Blox MB 1
16:45, VC Polaris HS 2 - VVC-Vught HS 1
Zondag 8 dec.
12:30, Skunk N4 2 - VVC-Vught N4 1
12:30, Ovoco N5 1 - VVC-Vught N5 1
13:30, VVC-Vught N4 1 - Phoenix N4 3
13:30, VVC-Vught N5 1 - HLB Van Daal/DS N5 1
14:30, VVC-Vught N5 1 - Minerva N5 1
Donderdag 12 dec.
20:00, VVC-Vught HS 1 - Volley Tilburg HS 4
Vrijdag 13 dec.
19:00, VVC-Vught/VC Blox JB 1 - Dunamis JB 1
19:30, VVC-Vught HS 3 - Volley Tilburg HS 7
Zaterdag 14 dec.
17:30, Minerva MA 1 - VVC-Vught MA 1
Zondag 15 dec.
11:40, Peter Peters/TSR XR 2 - VVC-Vught XR 1
Zaterdag 21 dec.
14:30, VVC-Vught DS 1 - Ovoco DS 2
14:30, VVC-Vught HS 2 - Westphal Kozijnen CSS HS 2
Zaterdag 11 jan.
16:30, Hajraa HS 3 - VVC-Vught HS 1
19:30, Avanti HS 1 - VVC-Vught HS 2
Zondag 12 jan.
11:10, Ovoco XR 3 - VVC-Vught XR 1
13:30, VVC-Vught XR 1 - Minerva XR 1
Zaterdag 18 jan.
14:30, VVC-Vught HS 2 - VC Goirle HS 1
14:30, VC Volt HS 2 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 25 jan.
15:00, De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 5 - VVC-Vught HS 2
17:00, VVC-Vught HS 1 - Volley2B HS 2
Zaterdag 1 feb.
13:00, VOKO HS 4 - VVC-Vught HS 2
17:00, HLB Van Daal/DS HS 3 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 8 feb.
14:30, VVC-Vught HS 2 - De Burgst Breda HS 5
17:00, VVC-Vught HS 1 - Sliedrecht Sport HS 5
Zondag 16 feb.
11:30, VVC-Vught XR 1 - VC Blox XR 1
13:50, Spirit XR 8 - VVC-Vught XR 1
Zaterdag 7 mrt.
14:00, Volley Tilburg HS 6 - VVC-Vught HS 2
20:00, Bladel HS 1 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 14 mrt.
14:30, VVC-Vught HS 2 - Vridos HS 2
17:00, VVC-Vught HS 1 - VC Bravo HS 1
Zaterdag 21 mrt.
12:00, Condor HS 2 - VVC-Vught HS 2
14:30, Skunk HS 2 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 28 mrt.
14:30, VVC-Vught HS 2 - ROWI HS 2
17:00, VVC-Vught HS 1 - VC Polaris HS 2
Zaterdag 4 apr.
13:30, Westphal Kozijnen CSS HS 2 - VVC-Vught HS 2
14:00, Volley Tilburg HS 4 - VVC-Vught HS 1
Zaterdag 18 apr.
14:30, VVC-Vught HS 2 - Spirit HS 1
17:00, VVC-Vught HS 1 - Udenhout HS 1

Wie zijn wij

VVC Vught speelt in de Martinihal in Vught.

Martinilaan 8
5262 BR te Vught
telefoon nummer 073-2036041
Zaalcode: VGT-MA

Locatie Martinihal

Social Icons