Tel- en Fluitschema

Beste VVC’er,
 
In de link hieronder vind je het tel- en fluitschema voor de eerste helft van het seizoen. Kijk goed in het schema wanneer je een taak uit moet voeren en zet het in je agenda zodat je het niet vergeet.

Definitief tel- en fluitschema eerste helft seizoen 2021-2022
 
Zorg ervoor dat je 30 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig bent om je taak uit te voeren, zodat de wedstrijden op tijd kunnen beginnen. Indien je je taak om wat voor reden dan ook niet kunt uitvoeren is het de bedoeling dat je met iemand uit je team ruilt. Lukt dit niet probeer dan met iemand uit een ander team te ruilen. Dit is je eigen verantwoordelijkheid! Mocht je niet komen opdagen om je taak uit te voeren zal je een vervangende taak toegewezen krijgen. Maar uiteraard gaan we er weer van uit dat iedereen zijn taken netjes uitvoert zodat alle wedstrijden vlekkeloos kunnen verlopen!

Veel succes dit seizoen!
 
Groeten,
Margot van Bragt
margotvanbragt@hetnet.nl