Teamindeling en trainingstijden seizoen 2019-2020

Beste VVC-ers,

De zomervakantie is begonnen, maar wij zijn als TC/JC  de laatste hand aan het leggen op de voorbereiding van het seizoen 2019-2020.

Teamindeling en trainingstijden 2019-2020 (klik hier)
Na de reacties op de teamindeling, de bijeenkomst van afgelopen 6 mei jl. (voor de jeugdleden en de ouders van Jongens B en Meisjes B), de samenwerking met VC Blox en enkele opzeggingen en nieuwe aanmeldingen (mede dankzij Ed Baten) zijn wij tot een definitieve teamindeling gekomen.

Naast de teamindeling willen wij jullie alvast op de hoogte brengen van de trainingstijden.

De teamindeling en trainingstijden staan vermeld op bijgaand overzicht (zie link hierboven). De trainingen worden verzorgd in de Martinihal, tenzij anders aangegeven.

Trainers
We zijn volop bezig om enthousiaste trainers voor elke team te verzorgen, maar helaas is dit nog niet voor elk team gelukt. Vandaar dat we de trainers nog niet hebben vermeld in het overzicht. In de laatste week van deze schoolvakantie hopen wij dit bekend te kunnen maken.

Wil je als lid of ouder graag training geven, laat het ons graag z.s.m. weten via tc@vvc-vught.nl dan nemen wij contact met je op.

Tot slot wensen wij iedereen een fijne zomervakantie.

Met vriendelijke groet,

De TC/JC