Mini’s 4.1 en 6.1 kampioen

Afgelopen zondag stonden de laatste wedstrijden van de CMV teams in de eerste competitiehelft op het programma.
De kinderen mochten aantreden in onze eigen Martinihal. De kinderen van N6.1 en 4.1 waren extra gespannen, beide stonden bovenaan en zouden kampioen kunnen worden, maar er moesten nog wel 3 wedstrijden worden gespeeld.
Beide teams moesten hun eerste wedstrijd tegen de nummers 2 in de ranglijst, respectievelijk het team uit Den Dungen en van Ovoco uit Oss. Beide teams gingen goed van starten en wisten de eerste set te winnen.
Voor N6.1 betekende dat ze kampioen waren, voor de 4de keer in 5 competities, een fantastische prestatie.
N4.1 won zowel de eerste als de tweede set met een flinke voorsprong en het kampioenschap was ook voor hen binnen. Voor de eerste keer spelen op niveau 4 en meteen kampioen worden, een hele mooie prestatie met goed spel.
De spanning was er voor beide teams af en daardoor lukte het om beide andere wedstrijden met ontspannen spel te winnen. Meiden van harte gefeliciteerd.

Na afloop van een geslaagd toernooi zijn de kampioenteams met ouders en broers en zussen pizza gaan eten om het te vieren.IMG-20160110-WA0002

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *