Mag ik mij voorstellen? Mijn naam is Ivo Munter

Ivo MunterIvo Munter wordt de nieuwe trainer bij de dames 1 van VVC. Hij volgt na dit seizoen Marcel de Laat op en gaat de dames begeleiden. Komend uit de provincie Zeeland, woonachtig in Tilburg en werkend als gymleerkracht in Rotterdam heeft hij vooral ervaring opgedaan bij de jeugd bij volleybalbolwerk Sliedrecht. Ondanks de lage klassering van VVC is hij onder de indruk van de vechtlust en het enthousiasme bij de dames. Munter hoopt ook zijn eigen enthousiasme daarbij te kunnen voegen.
Ivo hecht aan opleiding, techniek en inzet dwars door de hele vereniging heen. Hij heeft ervaring zowel bij de dames als bij de heren en is ook actief bij de bond. “Ik zie mogelijkheden bij het roemruchte VVC en heb respect voor hetgeen Marcel en Paul nu doen. Ik heb er erg veel zin in”, aldus de jeugdige trainer.
Er is nog geen assistent trainer bekend.

Interview met Ivo

Interview door Ger Posthuma met Ivo