Lekker begin dames VVC

(Door Ger Posthuma)

De dames van VVC zijn de competitie begonnen met een zwaar bevochten ‘gebruikelijke ‘ 3-2 thuisoverwinning. Met 3 nieuwe gezichten in het team , maar zonder de zieke Lieke van Son begonnen de Vughtsen wat zenuwachtig. Tegen een degelijk VC Volt werd de 1e set nipt met 23-25 verloren. De 2e set bracht een benauwde 25-23 setwinst op de borden. De 3e set werd helaas door een scheidsrechterlijke beslissing beslist. Een duidelijke antennebal van de Cuykse dame werd door de scheids niet gezien . In plaats van setwinst werd nu met 24-26 verloren. Ook de 4e set was close met 25-21. De beslissende 5e set weerden de Vughtsen een matchbal op 14-15 af en wonnen alsnog met 17-15. Trainer coach Paul van Veen was redelijk tevreden: “ik zie vooruitgang in het midden en de aanval en willen graag dit seizoen voor 2e plek gaan”.

Interview met Paul van Veen