Jeugdkamp 2017 komt er aan!!!

Daar zijn we weer allerliefste VVC-ers!

Dit keer een bericht, van jawel, de nieuwe KAMP COMMISSIE van VVC-Vught.
Ook dit jaar komt er weer een fantastisch kamp! Misschien hadden jullie dit al wel gezien op de posters die in de Martinihal hangen, dat hopen wij tenminste. Vorig jaar hebben we een fantastisch kamp beleefd met heel veel mini’s, jeugd en senioren. Door dit succes konden wij het niet laten om dit jaar weer een kamp te organiseren.

Dit jaar zal het kamp gaan plaats vinden in het Pinksterweekend op 2, 3 én 4 juni. Het zou natuurlijk het allerleukste zijn als we met zoveel mogelijk leden kunnen gaan. Dus haal al je teamgenootjes over om met z’n allen weer een fantastische tijd te gaan beleven. De inschrijvingen worden aanstaande zondag, 12 februari 2017, al geopend, ook is het mogelijk om op zaterdag 18 februari 2017 in de Martinihal in te schrijven.

Wij hopen natuurlijk dat we weer heel veel aanmeldingen mogen ontvangen en dat we er uiteindelijk een mooi weekend van kunnen gaan maken met de club!

Groetjes van alle leden van de kampcommissie