Internationaal minitoernooi in St. Anthonis

Op maandag 28 december vertrokken al vroeg een 11 tal meiden naar Sint Anthonis om mee te gaan doen aan het internationale minitoernooi. Fenna, Elke, Leyla, Demie, Derja en Emie speelden niveau 6 en Danique, Veerle, Iris, Jade en Anne niveau 5. De meiden werden vergezeld door een flink aantal ouders, opa’s en oma’s. Al snel werd duidelijk dat het niveau heel erg hoog was. Vooral om de meiden van Victoria Nadlac uit Roemenie te zien spelen was indrukwekkend. N6 ging van start tegen de latere toernooiwinnaar uit Sliedrecht, de meiden werden overrompelt en voor ze het goed besefte was de wedstrijd al afgelopen. De wedstrijden daarna hebben ze zich goed hersteld en lukte het bijna om een set te pakken van de Belgische tegenstanders uit Gent.

De meiden van N5 hebben goed tegenstand kunnen bieden, de tegenstanders uit Gennep, Hengelo en Roemenie waren sterker, maar de vierde wedstrijd tegen een Duitse tegenstander werd glansrijk gewonnen.

Al met al was het een gezellige en leerzame dag.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *