Heren VVC stunten tegen Skunk

(Door Ger Posthuma – Avulo FM)

De mannen van VVC hebben eindelijk weer eens het zoet van de overwinning geproefd. In een bij vlagen hoogstaande pot werd de huidige nummer 2 Skunk uit Nijmegen met 3-1 naar huis gespeeld.
Bij VVC stond good old Willem Janssen als libero weer bij zijn oude maten. Dit bracht rust en zekerheid bij de Vughtenaren die de laatste weken een beetje de weg kwijt leken en bijna onderaan de ranglijst stonden. Nu zag het publiek een enthousiast aanvallend VVC dat ook verdedigend prima opgesteld stond. Danny Marijn en Martijn Kouwe stonden samen met Aaron Collard ouderwets te beuken en de middenaanval met Marco Keetelaars was ook doeltreffend aanwezig. Als het er op aankwam wist VVC net was extra’s te brengen met setwinst als beloning. Trainer Vincent Henskens was vooral tevreden over de teamprestatie en het feit dat wat op de training te zien was nu ook in de wedstrijd zichtbaar was.

Ger Posthuma sprak na afloop met
* Martijn Kouwe
* trainer coach Vincent Henskens

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *