Heren VVC pakken laatste kans

(Door Ger Posthuma)

De heren van VVC hebben door een 4-0 overwinning op concurrent Jokers directe degradatie afgewend. In de sfeervolle Martinihal waren de mannen van Vincent Henskens oppermachtig. Vanaf set 1 lieten zij zien dat er deze zaterdag in Vught geen setpuntje te halen viel.
Zonder Willen Janssen en Maarten Jansink maar met Thijs Pullens op het midden werd de aanval gezocht en gevonden. Spelverdeler Danny Marijn speelde wederom een puike wedstrijd en zorgde dat de aanvallers Kouwe, Dievelaar en Collard volop konden scoren. Ook het blok was weer in goeden doen en zorgde voor menig punt. Enkel in de 3e set was er een klein dipje maar dit werd tijdig weggewerkt. Met 25-17, 25 -19, 25-20 en 25 -18 werd de eerste 4-0 overwinning van dit seizoen behaald. Na de laatste uitwedstrijd komende week bij Hands Up volgen de promotie-degradatiewedstrijden in Middelbeers.

Ger Posthuma Avulo FM sprak na afloop met
* trainer Vincent Henskens
* Martijn Kouwe en Marco Keetelaars

Klik HIER voor de foto’s van de wedstrijd