HEREN 1 VERLIEST MET 3-1 VAN FIT FYSIO-LIMAC

(Door Ton van Roosmalen)

Na de pijnlijke  0-4 nederlaag afgelopen donderdag tegen  Stravoc, stond VVC nu voor de taak om de wedstrijd tegen Limac te winnen.  Arjan, Marco, Maarten, Martijn, Job en Aron en Libero dirk begonnen aan deze taak. Door een goede servicebeurt van Arjan kwam VVC direct op een 4-1 voorsprong.  Dit was een goede stimulans voor het team, want ze gingen rustig verder naar een 9-4 voorsprong. De coach van Limac nam een time out en wist zijn team wakker te krijgen.  Ze kwamen langzaam maar zeker terug in de wedstrijd en hadden bij 13-12 de aansluiting gevonden.  Hierna waren de teams aan elkaar gewaags want ze scoorden om en om. Bij 18-17 voor VVC nam Limac een 2e time out. Het effect was nihil, want VVC liep uit naar 23-20. Bij 24 -21 nam Vincent een time out. Het effect was niet direct goed. Bij 24-23 wist Aron met een blok het 25e punt scoren en won VVC de 1e set met 25-23.

De winst van de 1e set werkte niet goed bij VVC . Voordat men bij de les was stond het 2-5. VVC ging geforceerd spelen en wist helaas maar weinig te scoren. Bij 8-15 werd er een time out genomen. Helaas had deze weinig effect, want het blok van de tegenstander had een magneet in hun handen. VVC sloeg er alles op stuk. En verloor de set met 12-25.

In de 3e set waren teams in het begin meer aan elkaar gewaagd.  Pas bij 3-5 wist Limac een gaatje te slaan. Dit verschil hielden ze vast en bij 7-10 waren het zelfs een drietal punten. Toen was het scorend vermogen van VVC eventjes tot het nulpunt gekomen. Ondanks een time out bij 7-14 wist Limac uiteindelijk uit te lopen naar 7-16. Hierna waren de teams weer aan elkaar gelijk en gingen ze door tot 11-20. Bij deze stand wist VVC eventjes niet te scoren en kwam men met 11-23 achter te staan en bij 15-24 was het setpoint voor Limac. Door een goede serve van Jasper en een aantal goede bloks en aanvallen van VVC kwam men terug tot 20-24. Hierna maakte Limac een punt en won de 3e set met 20-25.

Zij zette dit door in de 4e set en namen een 0-3 voorsprong. De heren van VVC keken elkaar aan en wisten zich te motiveren om voor elk punt te vechten. Bij 11-11 waren de teams weer in evenwicht. Helaas wist VVC op de serve van de tegenpartij niet te scoren en kwam met 11-14 achter. Dit verschil bleef staan en werd zelfs nog iets groter. Bij 14-19 nam Vincent zijn 2e time out. Het effect was, dat men terug kwam tot 16-19. Na een 17-20 stand liep Limac verder uit door 2 keer met een blok te scoren. Bij de stand 17-22 wist limac, dat ze deze set konden winnen. Ondanks verwoede pogingen van VVC  om de achterstand te verkleinen werd deze set met19-25 en de wedstrijd met 1-3 verloren.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *