Daverende start Heren VVC

(Door Ger Posthuma)

Het begin was een  beetje moeizaam. Maar toen er maar liefst 4 setpunten waren weggewerkt kregen de Vughtse VVC heren vleugels. Het leverde maar liefst een 4-0 overwinning op,  die 5 wedstrijdpunten oplevert. De heren van VVC, een mix van heren 1 en 2, zag bovendien Danny Marijn naar een hoger niveau in Tilburg vertrekken. “De vaste garde is overgebleven en zal de kar trekken “,  aldus de nieuwbakken aanvoerder Aron Collard. “we hebben een vast team dat bij blessures of andere absenties een beroep kan doen op een vast ploeg met invallers, die vorig jaar grotendeels nog in heren 1 speelden. We trainen 1x per week onder leiding van oud speler Thijs Pullens. We gaan voor een plek in de top 3 in deze promotieklasse en hopen regelmatig een blaadje bier te mogen proeven, dat door onze vaste supporters wordt aangeboden bij een 4-0 overwinning”.

Interview met Aron Collard