Dames VVC winnen op karakter

(Door Ger Posthuma)

De volleybaljonkies van Paul van Veen hebben  een zeer benauwde  3-2 overwinning geboekt op TFC. Uit was er met 0-4 gewonnen. De Vughtsen kwamen dus zelfverzekerd in het veld en trokken de 1e set met 25 -15 naar zich toe. De gemakzucht sloop in het spel, de concentratie werd minder en de Vughtsen lieten hun tegenstander in hun spel komen.
De 2e set werd nogal knullig met 22-25 afgegeven.
In de 3e set pakte VVC het weer als vanouds aan en liep uit naar 24-18. Een sterke servicebeurt bracht paniek teweeg in de Vughtse defensie en TFC wist deze 3e set zelfs met 24-26 nog uit het vuur te slepen.
In de 4e set kwam VVC  weer in sets langszij. De beslissende 5e set bracht alles wat volleybal zo aantrekkelijk maat: mooie aanvallen, knullige fouten, scheidsrechterlijke dwalingen en spanning tot het einde. De VVC dames hielden het hoofd koel en met steun van een luidruchtige tribune werd de laatste set met 15-13 binnen geharkt.
Alsof het kampioenschap werd binnengehaald werd deze zwaarbevochten overwinning gevierd.

Ger Posthuma sprak na afloop met:
* Annelies Mier-van Kleef
* trainer coach Paul van Veen

Klik HIER voor de foto’s van de wedstrijd