Dames VVC pakken Nuvoc

(Door Ger Posthuma)

De ‘jonkies’ van Paul van Veen hadden nog een sportieve rekening te vereffenen tegen Nuvoc. In de uitwedstrijd werd VVC weggespeeld. In de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen gingen de Vughtsen als vanouds fel van start en werd de eerste set met 25-23 binnen geharkt.
De 2e set blijkt voor de Vughtse dames dit seizoen altijd een moeilijke hindernis. Ook nu werd deze ingeleverd met 10-25. Maar vervolgens liet VVC weer eens zien over een overwinningsmentaliteit te beschikken. Vechtend voor iedere bal en ieder punt kregen zij weer grip op de wedstrijd. Langzaam nam  de nummer 3 van de competitie de dames de regie van de wedstrijd over en met  maakten zij de wedstrijd uit met 25-20 en 25-18.
Volgens een tevreden coach Paul van Veen “een prima teamprestatie”.
De competitie wordt komende week afgesloten met een uitwedstrijd tegen Sprit uit Rosmalen.

Ger Posthuma sprak na afloop met
* trainer coach Paul van Veen
* aanvalster Kimberley Abeln

Klik HIER voor de foto’s van de wedstrijd