Dames 2 blijft in de promotieklasse

DSC_3884Onder de bezielende leiding van Paul, bijgestaan door Hans en Dirk is dames 2 gisteren in Dordrecht tijdens de PD wedstrijden 2e geworden in de poule (op 7 setpunten van de nummer 1): daarmee blijven ze komend jaar in de promotieklasse spelen.
Naast de vaste teamleden Annelies, Sanne, Lisa, Julia, Lotte, Lieke, Fenne, Hanne waren ook Nienke, Annemiek, Hymke en Lieke mee om het team te ondersteunen: in de laatste wedstrijd hebben ze ook nog kunnen spelen.
Eva en Anneke waren mee om langs de lijn aan te moedigen; op de tribune zaten een aantal ouders om het team een hart onder de riem te steken.

De uitslag van de wedstrijden:

VC Meterik DS1 VVC DS2 0 2
VCE/PSV DS1 VVC DS2 1 1
VVC DS2 Move4U DS1 2 0
VVC DS2 Voko DS1 1 1

 

Wed Pnt
1 Voko DS1 4 6
2 VVC DS2 4 6
3 Move4U DS1 4 4
4 VC Meterik DS1 4 2
5 VCE/PSV DS1 4 2

Proficiat meiden.
Iedereen bedankt die er was om het team te ondersteunen.

Klik HIER voor foto’s van de wedstrijden.

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *