Week 15 (6/4 – 12/4)

zaterdag 11 april Thuis 12:30 MC 1 – Tornado Nistelrode MC 1 12:30 JC 1 – Volley2B JC 1 12:30 JB 1 – Nuvoc JB 2 14:30 DS 4 – Particolare/DS DS 7 14:30 DS 5 – Particolare/DS DS 8 14:30 DS 3 – Apollo DS 1 16:30 HS 1 – COACH/VC Sittardia HS 1

Continue Reading →

Week 14 (30/3 – 5/4)

maandag 30 maart Thuis 18:30 JB1 – VC Pieter Breughel JB1 zaterdag 4 april Thuis Geen wedstrijden Uit 14:15 Hajraa HS 3 – HS 2, TU Studentenspc hal 1, Eindhoven 17:30 Brainconsultant/Donitas DS 1 – DS 1, Struikhal (RUG), Groningen

Week 13 (23/3 – 29/3)

zaterdag 28 maart Thuis Geen wedstrijden Uit 12:15 Next Volley Dordrecht MB 1 – MB 1, De Dijk, Dordrecht 15:00 Ledub JB 1 – JB 1, Zuiderpoort, Budel 15:00 TFC HS 2 – HS 2, Terra-Victa, Odiliapeel 15:15 Sliedrecht Sport JC 1 – JC 1, De Stoep, Sliedrecht 15:45 Particolare/DS DS 2 – DS 2,

Continue Reading →

Week 12 (16/3 – 22/3)

vrijdag 20 maart Thuis 18:30 JC1 – Sarto JC1 zaterdag 21 maart Thuis 10:30 MC 1 – VCH Schijndel MC 1 10:30 MB 2 – Blox MB 1 10:30 JB 1 – Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1 12:30 MB 1 – Next Volley Dordrecht MB 2 12:30 JC 1 – VCN JC 1 12:30 HS 3

Continue Reading →

Week 10 (2/3 – 8/3)

zaterdag 7 maart Thuis Geen wedstrijden Uit 11:30 Sarto MB 1 – MB 1, Dongewijk, Tilburg 12:00 Atak’55 HS 5 – HS 3, Sportcentrum Waspik, Waspik 12:45 VOKO JC 1 – JC 1, VOKO-home, Oosterhout Nb 13:00 Blox JB 1 – JB 1, De Dommel, Boxtel 13:45 Jola Olympus DS 3 – DS 3, Amerhal,

Continue Reading →

Week 9 (23/2 – 1/3)

dinsdag 24 februari Uit 20:15 Skunk DS 3 – DS 5, Zwijsen College, Veghel vrijdag 27 februari Thuis 20:00 DS 5 – Ovoco DS 2 zaterdag 28 februari Thuis 10:30 MC 1 – Spirit MC 1 10:30 MB 2 – Udenhout MB 1 10:30 JB 1 – VC Pieter Brueghel JB 1 12:30 MB 1

Continue Reading →

Week 8 (16/2 – 22/2)

zaterdag 21 februari Thuis Geen wedstrijden Uit 13:45 VCH Schijndel MB 2 – MB 2, De Dioscuren hal Castor, Schijndel 14:15 Next Volley Dordrecht JC 1 – JC 1, De Dijk, Dordrecht 15:30 Haaften Kwiek HS 2 – HS 3, Sporthal Haaften, Haaften 17:00 Fit & Fysio/VC Limac HS 1 – HS 1, Sportzaal, Linne

Continue Reading →

Week 6 (2/2 – 8/2)

zaterdag 7 februari Thuis 13:30 MC 1 – Detac MC 2 13:30 MB 1 – SOMAS/Activia MB 1 13:30 JB 1 – Bladel JB 1 15:30 DS 5 – Particolare/DS DS 8 15:30 HS 2 – Hajraa HS 3 15:30 DS 4 – Hajraa DS 7 zondag 8 februari Thuis 17:00 DS 1 – SV

Continue Reading →