Beach Volleybal School

Vanaf maandag 20 april 2015 start de Beach Volleybal School 013 (verder te noemen BVS) weer met haar programma voor jeugdige beachvolleybaltalenten uit Tilburg en omstreken. De BVS maakt onderdeel uit van Were Di Beach Tilburg, de beachvolleybalvereniging uit Tilburg.

Heb jij tijd en zin om goed te leren beachvolleyballen en ben je bereid om daarvoor extra trainingsuren te maken, dan is de BVS misschien wel iets voor jou.

Zondag 19 april 2015 vindt van 12.00u tot 15.00u de selectietraining plaats op de beachvelden van Were Di Beach Tilburg aan de IJsclubweg 2 te Tilburg (sportcomplex Were Di Tilburg).

Op 2e paasdag, 6 april, zijn er van 12.00u tot 14.00u inlooptrainingen voor leden en niet-leden. Veel jeugd gebruikt deze trainingen ook om zich voor te bereiden op de selectietraining van de BVS. Ook kan er geoefend/gespeeld worden van 12.00u tot 16.00u tijdens de open dag op zondag 12 april.

Voor meer informatie klik hier of stuur een mail naar selectie@beachtilburg.nl

www.beachtilburg.nl

BVS2015

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *