Aankondiging VVC jeugdkamp 2018

Beste leden,

Het heeft wat langer geduurd dan verwacht, maar we zijn er in geslaagd om een datum én locatie te vinden voor het jeugdkamp! Dit jaar is er gekozen voor 1-2-3 juni 2018. Zet deze datum alvast met KOEIENletters in de agenda! Omdat de locatie van vorig jaar helaas niet meer beschikbaar was, waren we genoodzaakt op zoek te gaan naar een nieuwe. Die hebben we gevonden, en wat voor één!!
We gaan dit jaar naar ……… jammer joh: die houden we nog even geheim! Wij kunnen alleen wel vertellen dat het een unieke locatie is. Zo’n soort accommodatie hebben we nog nooit gehad.

Wat ook leuk is om te vertellen is dat dit jaar iedereen het gehele weekend mee mag, dus ook de mini’s! Super gaaf!! We hopen dan ook dit jaar nog meer leden mee te krijgen, zowel mini’s, jeugd en senioren! Dus hou deze datum vrij!

Stay tuned: www.vvc-vught.nl of Facebook

De jeugdkamp commissie